Ruszamy z kursem przygotowującym do Matury 2023, dla uczniów klas trzecich LO zdających egzamin wedle nowej podstawy programowej. Kurs będzie się odbywał od października 2021 roku do czerwca 2022 roku.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego 2023. Kursy będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli biologii – dr Krzysztofa Brom oraz mgr Bogumiłę Bąk. Zapewniamy realizację nowej podstawy programowej, powtórkę materiału oraz omówienie zadań maturalnych.

Zajęcia w Katowicach będą odbywały się w centrum miasta, 80 m od dworca głównego PKP, przy ul. Batorego 3/lok.3.

Dr Krzysztof Brom to nauczyciel biologii oraz wychowania do życia w rodzinie w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W roku 2019 uzyskał tytuł doktora nauk ścisłych i przyrodniczych. Autor licznych naukowych publikacji anglo- i polskojęzycznych m.in. z zakresu ewolucjonizmu, paleontologii oraz zoologii bezkręgowców.

Mgr Bogumiła Bąk jest nauczycielem biologii w II LO im. Adama Mickiewicza w Raciborzu z 35-letnim stażem w zawodzie. Wieloletni egzaminator maturalny, zdobywczyni tytułu Nauczyciel Roku 2003, Profesor Oświaty.

Zajęcia z dr Brom będą się odbywały w poniedziałki i czwartki w dwóch grupach siedmioosobowych. Grupa I – w poniedziałki i czwartki w godzinach od 17:00 do 18:30 (po dwie godziny lekcyjne). Grupa II – w poniedziałki i czwartki w godzinach od 18:45 do 20:15 (po dwie godziny lekcyjne).

Kurs prowadzony przez mgr Bogumiłę Bąk (jedna grupa siedmioosobowa) będzie się odbywał się w soboty, od godziny 10:00 do 14:00 (pięć godzin lekcyjnych) i będzie miał charakter hybrydowy.

Koszt jednej godziny lekcyjnej (45 minut) to 40 zł brutto. Zajęcia będą rozliczane początkiem danego miesiąca. Każdy uczeń otrzyma paragon lub fakturę.

Kursanci otrzymają GRATIS komplety zbiorów zadań oraz niezbędnych materiałów.

Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę. Na każdych zajęciach, na uczniów będzie czekała pyszna kawa i ciasteczka :).

Nasi korepetytorzy dołożą wszelkich starań, aby uczeń uzyskał wysoki wynik egzaminu maturalnego.

Zgłoś chęć udziału w kursie!

  • Kursy prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli oraz egzaminatorów maturalnych.
  • Otrzymujesz komplety zbiorów zadań oraz wszystkie niezbędne materiały.
  • Zajęcia prowadzimy w grupach 7 osobowych od poniedziałku do soboty w godzinach 17:00-20:30.
  • Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminu wedle nowej podstawy programowej dla uczniów zdających maturę w 2023 roku.
  • Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę.
  • Na każdych zajęciach czeka na Was pyszna kawa i ciasteczka :)

    Którym kursem jesteś zainteresowana/y?*