SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA!

Tom 1
zbioru zadań zawiera 373 strony zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 1 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu anatomii i fizjologii człowieka. Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!
Zbiór jako jedyny w Polsce został wzbogacony o repetytorium przed każdym działem. Repetytorium stworzone zostało na bazie najlepszych książek akademickich oraz wiedzy klinicystów, a informacje w nim zawarte zostały przedstawione w sposób prosty i łatwy do zapamiętania. W zbiorze znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2005-2015 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.

Tom 2 zbioru zadań zawiera 525 stron zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 2 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu Biologii komórki, bakterii i wirusów, metabolizmu, doświadczeń biologicznych, roślin, zwierząt, genetyki, ekologii i ochrony środowiska oraz ewolucjonizmu. Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!
Zbiór został wzbogacony o 3 autorskie próbne arkusze maturalne Arkusze powstały na bazie najlepszych książek akademickich i są zgodne z nową podstawą programową. Stanowią doskonałą powtórkę przed maturą. W zbiorze znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2005-2015 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.

Oba zbiory stanowią kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z biologii!
Duży format A4!
898 stron zadań wraz z pełnymi odpowiedziami + repetytorium w tomie 1 + 3 autorskie arkusze w tomie 2!