O nas

Wydawnictwo Biomedica powstało z myślą o uczniach, którzy marzą o studiach medycznych.

uczennica przygotowująca się do matury

Od 2015 roku pomagamy uczniom w przygotowaniach do matury, a swoją działalność od samego początku budujemy na pasji i zaangażowaniu w nauki biologiczno-chemiczne. Autorami naszych publikacji są doświadczeni egzaminatorzy maturalni, nauczyciele, lekarze, doktorzy nauk chemicznych i biologicznych – dzięki czemu otrzymujesz publikacje najwyższej jakości, które pomogą Ci w przygotowaniu do matury i osiągnięciu zamierzonego celu. Każdego roku z naszych zbiorów zadań i pomocy naukowych korzysta kilkadziesiąt tysięcy uczniów przygotowujących się do matury z biologii i chemii.

W naszym asortymencie zajdziecie również publikacje dla uczniów szkół podstawowych, którzy od najmłodszych lat interesują się biologią i chemią, marzą o udziale w olimpiadzie przedmiotowej oraz chcą dobrze przygotować się do rozpoczęcia edukacji w szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym. Nie zapominamy również o najmłodszych! Jako rodzice doskonale wiemy, jak ważne jest wspieranie rozwoju maluchów i wierzymy, że doskonałym sposobem na to jest nauka przed zabawę. Dlatego też przygotowaliśmy produkty, które nie tylko pozwolą produktywnie spędzić czas z dzieckiem, ale jednocześnie wprowadzą malucha w świat nauk medycznych, pomogą poszerzyć jego wiedzę i budować pozytywne nawyki.