Zbiór zadań z biologii matura 2017

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA!

Tom 1
zbioru zadań zawiera 328 stron zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 1 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu chemii nieorganicznej. Zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!
W zbiorze znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2005-2016 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.

Tom 2 zbioru zadań zawiera 262 strony zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 2 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu chemii organicznej. Zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!
Zbiór został wzbogacony o 2 autorskie próbne arkusze maturalne Arkusze powstały na bazie najlepszych książek akademickich i są zgodne z nową podstawą programową. Stanowią doskonałą powtórkę przed maturą. W zbiorze znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2005-2016 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.

Oba zbiory stanowią kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii!
Duży format A4!
598 stron zadań wraz z pełnymi odpowiedziami + 2 arkusze w tomie 2!