NOWE WYDANIE ZBIORÓW Z CHEMII MATURA 2018!

Tom 1
zbioru zadań zawiera 358 stron zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 1 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu chemii nieorganicznej. Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!

Tom 2 zbioru zadań zawiera 306 stron zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 2 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu chemii organicznej. Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!
Zbiór został wzbogacony o trzy autorskie próbne arkusze maturalne Arkusze powstały na bazie najlepszych książek akademickich i są zgodne z nową podstawą programową. Stanowią doskonałą powtórkę przed maturą. W zbiorze znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2008-2017 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.

… „Recenzowany zbiór zadań maturalnych jest przykładem rzetelnej i dobrze opracowanej publikacji. Rozwiązanie zadań zawartych w tym zbiorze daje szansę bardzo dobrego przygotowania się do matury . Należy podkreślić, że poziom trudności zadań ukierunkowany jest na „ucznia” , który dobrze opanował materiał z podstawy programowej i chce się również zmierzyć z trudniejszymi zadaniami, które mogą wystąpić na maturze. Podsumowując mogę stwierdzić, że dokładne przeanalizowanie i rozwiązanie zadań zawartych w zbiorze pozwoli „uczniowi” na zdanie egzaminu maturalnego z chemii z wysoką oceną.”…
Z recenzji doświadczonego wykładowcy akademickiego dr n. chem. inż. Janusza Lipińskiego

Oba zbiory stanowią kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii!
Duży format A4!
664 strony zadań wraz z pełnymi odpowiedziami + 3 autorskie arkusze w tomie 2!

Co się zmieniło w nowym wydaniu?
1. Ponad 300 nowych, złożonych autorskich zadań
2. Zmniejszone odstępy między zadaniami
3. Poprawiona estetyka środka
4. Większa różnorodność zadań

Chemia tom 2 przykładowe rozwiązania zadań krok po kroku

Przykładowe rozwiązania do tomu 1 już wkrótce.