Oferta Edukacyjna

Produkty dla najmłodszych

Asortyment z serii „Przygody wyjątkowo zgranej Rodzinki Narządów” to produkty dla najmłodszych członków rodziny, które bawią, pozytywnie oddziałują na rozwój i pomagają w odkrywaniu własnego organizmu. Postaw na naukę przez zabawę i obserwuj, jak Twoje dziecko poznaje świat, dzięki produktom przygotowanym pod okiem specjalistów.

Produkty dla szkoły podstawowej

Nasze publikacje kierowane do uczniów szkół podstawowych mają na celu wspieranie ich zainteresowania naukami biologiczno-chemicznymi. Dzięki naszym produktom mają okazję szlifować wiedzę, zdobywaną w szkole, odpowiednio ćwiczyć umiejętności do olimpiad przedmiotowych i przygotowywać się do rozpoczęcia nauki na profilu biologiczno-chemicznym w szkole średniej.

Produkty dla szkoły średniej

Chcemy wspierać młodych ludzi w dążeniu do spełniania marzeń o studiowaniu na kierunkach medycznych. Właśnie dlatego publikowane przez nas materiały opracowywane są przez specjalistów i egzaminatorów maturalnych, dzięki czemu masz pewność, że są wysokiej jakości i idealnie sprawdzą się, jako materiały przygotowujące do matury z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym.